Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie św. Jakuba Apostoła w Lęborku to bardzo wyrażny głos w życiu całej Parafii oraz gwarancja dynamicznego rozwoju dla Lęborka. Członkowie Stowarzyszenia są inicjatorami wielu ciekawych przedsięwzięć katolickich wzbogacających przede wszystkim Święto Patrona Miasta, wspierających Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Communio” czy  Miejski Przegląd Jasełek.

Jako działacze katoliccy chcemy kształtować ludzkie charaktery, wychowywać w duchu chrześcijańskim oraz nieść słowa, zaczerpnięte z Ewangelii. Może dlatego skupiamy wokół siebie ludzi , którzy kreatywnie wnoszą swoją cegiełkę w budowę wspólnoty kościelnej. Wychodząc współczesnym oczekiwaniom lęborczan , za pomocą Internetu, pragniemy promować najciekawsze działania o podłożu chrześcijańskim oraz informować Państwa o naszych nowych przedsięwzięciach.