Muzyka Regionów 2013

Na tegorocznym Festiwalu – VII Międzynarodowe Spotkania z Folklorem „Muzyka Regionów” wystąpi osiem zespołów prezentujących muzykę i taniec ludowy różnych regionów Polski i Europy. Kaszuby reprezentować będą cztery zespoły: REMUSOWE SKRZATY z Popowa, SIERAKOWICE z Sierakowic oraz dwa zespoły lęborskie: LEVINO i ZIEMIA LĘBORSKA. Folklor górali żywieckich zaprezentuje zespół PILSKO z Żywca. Z zagranicy przyjadą trzy zespoły: ze stolicy Słowacji Dziecięcy Zespół CECINKA, ze stolicy Macedonii – Zespół ETNOS oraz ze Środkowej Frankonii (Niemcy) muzyczny zespół MUSIKVEREIN ZEITVERTREIB ULSENHEIM .

KONCERTY NA SCENIE – PLAC POKOJU

26 lipiec – piątek (16.00 – 19.00)

Ziemia Lęborska - POLSKA , Musikverein Zeitvertreib Ulsenheim - NIEMCY, Levino - POLSKA

Cecinka - SŁOWACJA , Etnos – MACEDONIA, Sierakowice POLSKA, PiT Pilsko Żywiec - POLSKA

26 lipiec - niedziela Koncert finałowy, wręczenie pucharów (15.30 – 18.30)

Ziemia Lęborska - POLSKA , Etnos - MACEDONIA , Remusowe Skrzaty - POLSKA, Cecinka - SŁOWACJA, Levino - POLSKA ,Pilsko Żywiec - POLSKA, Musikverein Zeitvertreib Ulsenheim - NIEMCY

ZAPRASZAMY!

Organizatorami imprezy są:

Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku

Lęborskie Stowarzyszeni św. Jakuba Ap.

Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Lęborska"

ZADANIE ZOSTAŁO DOFINANSOWANE

PRZEZ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO