Spotkanie robocze przed Miejskim Przeglądem Jasełek

Przygotowania do Miejskiego Przeglądu Jasełek trwają kilka dobrych miesięcy. Każdego roku członkowie Stowarzyszenia św. Jakuba Ap. w Lęborku zastanawiają się nad kształtem tego wyjątkowego dnia . A tydzień wcześniej przed planowanym Przeglądem przedstawiciele lęborskich placówek oświatowych są zapraszani na spotkanie robocze podczas , którego omawia się najważniejsze punkty tego przedsięwzięcia. Zebraniu tradycyjnie przewodniczy Prezes LSJ – pani Regina Szczupaczyńska, która czuwa nad poprawnym przebiegiem Przeglądu. Uwagi nauczycieli, opiekunów dzieci i młodzieży, planujących wystąpić w Sanktuarium są bardzo cenne i pozwalają organizatorom urozmaicić lęborskie Jasełka . Warto podkreślić, że dzięki tej inicjatywie kalendarz kulturalny naszego miasta posiada również aspekt religijny.

Spotkanie robocze przed Miejskim Przeglądem Jasełek